پایان تعطیلات بین دو ترم - سال نو هم مبارک راستی!

http://img-fotki.yandex.ru/get/4003/yes06.7f/0_19c0d_1fc4b8bf_XL.jpg

  1. تعطیلات بین دو ترم هم به اتمام رسید و از دوشنبه ترم جدید شروع می‌شود، مثل ایران هم نیست که روزهای اول تق‌ولق باشد، و از همون جلسه اول استاد به طور جدی درس رو شروع می‌کنه و تمرین هم می‌ده؛ و حتی بهمون نمی‌گه که دفتر چندبرگ برداریم! راضی بودم کلاً از تعطیلات، به قدر کافی گشت‌وگذار کردم، تفریح کردم. وظایف خیلی زیادی برای خودم تعیین نکردم و تقریباً همه‌شو انجام دادم. حوصله‌م هم -برخلاف انتظار- سر نرفت.
  2. نوح گفته که بنویسید برای چی وبلاگ می‌نویسید. جوابم اینه که به سه دلیل عمده. گاهی مثل این پست فقط می‌خوام یه سری اخبار بنویسم که خواننده‌ها از اوضاع و احوالم مطلع شوند و شاید بعداً خودم مرورشون کنم (یه جور دفتر خاطرات آنلاین). گاهی می‌خواهم نظرم (و یا تحلیلم) رو راجع به یک پدیده شخصی یا اجتماعی بگم. گاهی وقتا هم پستم تلفیقی می‌شه از این دو. دلیل سوم هم اینه که یه چیزی هست که می‌خوام برای بقیه معرفی کنم. این که افراد برایم کامنت بگذارند بهم انگیزه می‌دهد ولی مطرح شدن در وبلاگستان چیزی نیست که برایم مهم باشد، امروز به امید می‌گفتم که هر وبلاگی پاپیولار بشود سریع فیلترش می‌کنند! یک چیز جالبی که وبلاگ برایم دارد این است که جهانی است و تو یک چیزی را می‌نویسی یک بار در یک گوشه، و هزار نفر در هزار نقطه جهان می‌توانند بخوانندش. حال اگر می‌خواستی این یک چیز را به تک‌تکشان بروی بگویی باید به هزار نقطه جهان سر می‌زدی و هزار بار آن را تعریف می‌کردی برایشان! من هم که می‌دونی، اصولاً حوصله‌ی زیاد حرف زدن را ندارم و ترجیح می‌دهم بنویسم. آها! یک چیز جالب دیگر هم این که موقع وبلاگ نوشتن آدم تمرین می‌کند مستقل حرف بزند (در واقع، مستقل فکر کند و حرف بزند) که خیلی خوب است.
  3. در این تعطیلات یقین حاصل کردم که این موضوعی که استادم رویش کار می‌کند، یعنی میکسد اینتجر لینیر پروگرمینگ به گروه خونی من نمی‌خورد و باید بروم یک موضوع دیگری پیدا بکنم.
  4. هوا بس ناجوانمردانه سرد است (فیلز لایک منفی ٢۴) و تو فوریه سردتر خواهدشد. کامیار می‌گوید برای این است که باد که از قطب می‌آد کوه نیست جلوش وایسه. بدانید قدر توچال و دربند و درکه را!
  5. دلیل زنده بودن امروز: دوربین دیجیتال خریدم قراره پست بشه برام!
/ 0 نظر / 15 بازدید